У столиці не планують відкривати пляжний сезон, містянам рекомендують утриматися від відвідування пляжів з міркувань безпеки

Влада, Дозвілля 11:10, 23.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Містянам радять утриматися від відвідування пляжів і зон відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей. Оскільки це ускладнить доступ до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги.

Нагору