У Софії Київській відкриють великодню квіткову інсталяцію
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.
18-19 квітня майстри працюватимуть над створенням витонченої конструкції. А 20 квітня інсталяцію представлять на широкий загал.