Погіршення якості повітря зафіксували у Києві
Екологія 09:11, 1.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ймовірні причини – пожежі в Київській області та слабкий вітер, через що шкідливі домішки накопичуються у приземному шарі повітря. Повідомили в КМДА.
Перевищення гранично допустимих концентрацій речовин, за якими здійснюється спостереження, не виявлено.
До поліпшення ситуації зі станом повітря рекомендуємо:
➡️закрити вікна;
➡️обмежити перебування на вулиці;
➡️пити багато води;
➡️якщо є очищувач повітря, то увімкнути його на максимум.