Під час прогулянки у Солом’янському районі жінка знайшла дві протитанкові міни

Небезпека 13:39, 20.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Про небезпечні знахідки в Солом’янському районі повідомила патрульним 40-річна громадянка. Вона розповіла, що гуляючи з друзями, її діти виявили поблизу покинутої будівлі два предмети, схожих на протитанкові міни.

Патрульні швидко прибули за адресою виклику, огородили від перехожих небезпечні предмети та забезпечили охорону місця події.

Для подальшого з’ясування обставин інспектори викликали слідчих і вибухотехніків.

Як діяти, якщо виявили небезпечні предмети👇🏻

🙅🏻 у жодному разі не торкайтеся небезпечних предметів та не наближайтеся до них;
📞 повідомте про знахідку на спецлінію 112;
🚧 до приїзду поліції не допускайте інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;
🛑 негайно припиніть будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нагору