На лівому березі затопило дорогу: низка багатоповерхівок залишились без води
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці на бульварі Ігоря Шамо була пошкоджена магістраль – проїжджу частину частково залило водою, проте транспорт продовжує їздити. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація з посиланням на «Київводоканал».
Через аварію від водопостачання відключили 10 житлових будинків: бульв. Шамо, 1/5, 3, 7, Русанівський бульвар, 4, 6, 8, 8/1, 10, 12, вул. Ентузіастів, 5/1. А також школу (бульв. Шамо, 5) і два дитсадка (бульв. Шамо, 9/1 і бульв. Ентузіастів, 5/1).
Для дитсадків привезли дві автоцистерни з питною водою.
На місці працюють фахівці «Київводоканалу», також були викликані працівники ШЕУ.