Кличко передав вітання киянам від захисників з фронту

Армія 10:46, 1.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Мер Києва Віталій Кличко другий рік поспіль зустрічав Новий рік з бійцями на Донбасі.

Кличко передав вітання киянам від захисників з фронту

Про це від сам написав у своєму Telegram.

«Друзі! Наші захисники з фронту передають усім вітання з Новим роком!», – йдеться у дописі.

Міський голова розповів, що заїхав привітати військових, які бʼються на найгарячіших ділянках фронту на сході України. Він відвідав 5 військових підрозділів та поспілкувався з захисниками.

«Привезли їм дрони (80 FPV та 8 квадрокоптерів Mavic 3), деяке інше спорядження, про яке вони просили, хімічні грілки, продукти харчування», – розповів Кличко.

За його словами, бійці згадували свої родини, трохи жартували та загадували одне бажання.

 

«Ви знаєте яке! З Новим роком! Нехай він буде для України переможним!», – підсумував мер.

 

Також він заспівав з захисниками новорічну колядку.

Нагору