Чи можуть відновити роботу станцій метро пізніше, ніж за пів року: відповідь Кличка

 Поділитися

Поділитися в

Озвучений попередній термін закінчення ремонтних робіт на Оболонсько-Теремківській лінії київського метрополітену за шість місяців є орієнтовним. Закриті станції можуть відкрити як раніше, і пізніше.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ24”.

За його словами, зараз триває опрацювання різних варіантів щодо відновлення роботи станцій підземки на “синій” гілці, включаючи “найгірші”.

“Може, це займе кілька місяців, не більше, ніж шість місяців, але може і більше”, – розповів Кличко. При цьому градоначальник звернув увагу, що інформацію щодо можливої тривалості ремонтних робіт у пів року було озвучено раніше фахівцями. “Пів року – це приблизний термін закриття станцій метро”, – зауважив Кличко.

Нагору