Уряд виділив майже 800 мільйонів на фортифікації та розмінування
Поділитися в
Копіювати посилання
Кабмін виділив понад 788 мільйонів гривень на фортифікаційні укріплення та розмінування територій.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.
«Щойно на позачерговому засіданні Уряду затвердили розпорядження про надання коштів Міноборони для зміцнення обороноздатності в прифронтових регіонах. Зокрема, 759 мільйонів гривень будуть спрямовані на закупівлю автотехніки та 29 мільйонів — на спецтехніку», — розповів голова уряду.
За словами Шмигаля, завдяки цим коштам вдасться сформувати додаткові підрозділи розмінування та суттєво прискорити терміни очищення українських земель від російських мін і снарядів.