Кияни вкотре вимагають відкрити другий вхід на «Осокорках»
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі лівого берега столиці вже вкотре просять місцеву владу відкрити другий вхід на станції метро «Осокорки».
Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.
Автором ініціативи знову виступив містянин Денис Коваленко.
Він закликав мешканців мікрорайону підтримати звернення.
За його словами, другий вхід на станцію не працює вже досить довго, що створює незручності для киян та гостей столиці.
Нагадаємо, подібна ініціатива була зареєстрована у вересні цього року, але тоді вона не набрала потрібну для розгляду кількість голосів.