Коли в Києві можуть з’явитися графіки відключення світла
Поділитися в
Копіювати посилання
Графіки відключень можуть з’явитися, коли температура повітря опуститься до восьми градусів.
Графіки відключення світла в Києві можуть застосовуватися, коли середньодобова температура сягне 8-10 градусів нижче нуля.
Про це повідомив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.
“Дуже багато є розрахунків, дуже багато є різних сценаріїв, як можуть розвиватися події, але я думаю, що за середньодобової температури десь мінус 8, мінус 10 градусів, саме середньодобової, на жаль, доведеться застосовувати графіки. І до чого українцям треба бути готовими”, – наголосив Олександр Харченко.