На форум у Брюселі Київська адміністрація витратила 4 мільйони гривень

Бюджет, Важливо, Влада 15:30, 22.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня у Брюселі відбувся інвестиційний форум. Його відкрили мер Києва Віталій Кличко та мер Брюсселя Філіп Клоз. Мета заходу – повоєнне відновлення та інноваційний розвиток Києва.

Київську владу на заході представляли Віталій Кличко, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, директорка Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталія Мельник, радник міського голови Києва Сергій Круглик. Також був мер Маріуполя Вадим Бойченко, окремі українські експерти.

Організацією та відповідно – оплатою займалася українська сторона. А саме – Департамент економіки та інвестицій КМДА. Бюджет цього форуму вилився у кругленьку суму: 3, 5 млн грн. на обладнання заходу і 400 тис грн – на розробку самої концепції.

Цікавий момент – власниця і керівниця фірми ТОВ «О2ПР», яка розробляла концепцію форуму, теж брала участь у заході, як експерт. А взагалі з 2019 по 2023 рік ця фірма вже надала послуг КМДА на 11, 7 млн грн.

Судячи з витрат, подібні форуми влітають в чималі суми бюджету Києва. Та, чи є результат таких побратимських зустрічей – судити важко…

Нагору