Під стінами КМДА люди вимагали від влади спрямувати кошти бюджету на ЗСУ
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 4 листопада, під КМДА знову пройшов МІТИНГ з гаслом: «Гроші на ЗСУ».

Активісти вкотре вимагають у місцевої влади не витрачати бюджетні кошти на благоустрій міст. Вони наголошують, що зараз краще спрямувати їх на потреби ЗСУ.

На такі протести небайдужі українці планують виходити щосуботи.