У столиці водій наїхав на 11-річну дівчинку
ДТП 08:57, 3.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дитина з забоями досі знаходиться в лікарні.
Учора, 2 листопада, на Повітрофлотському проспекті сталось ДТП. Водій автівки «Фольцваген» виїхав на нерегульований пішохідний перехід та наїхав на 11-річну дівчинку. Дитина якраз у той час переходила дорогу. З численними забоями її доставили до медичного закладу.
Правоохоронці встановили всі обставини ДТП.