Весілля з нареченим-військовим відбулось у Олександрівській Клінічній Лікарні Києва
Поділитися в
Копіювати посилання
Поранений військовослужбовець ЗСУ проходить лікування в Олександрівській лікарні й у медзакладі освідчився коханій.
Молоді, скромні й щасливі. На весільних фото, які зроблені у відділенні лікарні, немає звичних атрибутів. Але є головне — дух любові, вірності та незламності.

Ярослав, військовий, який брав участь боях на Донеччині та Луганщині, очікує на складну операцію. Він під час весілля не міг стояти поруч з Анею, нареченою, адже знаходиться у спеціальному ліжку і може наразі лише сидіти.
Ярослав і Аня вирішили не відкладати одруження і взяли шлюб під час виїзної церемонії у холі відділення, куди Ярослава привезли з реанімації.
Попри всі непрості обставини — молодята красиві та закохані.
Директорка департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург привітала нову українську сім’ю:
«Головне — це віра! Віра один в одного, в те, що разом у вас все вийде, все складеться якнайкраще, віра в перемогу життя над хворобою і взагалі — в перемогу! І звичайно — кохання! Нехай воно залишається з вами на все життя!»
Медики, які нині лікують Ярослава також долучились до поздоровлень. Головні побажання: «Здоров’я вам та многая літа! Будьте щасливими!».