Не зволікайте: киян закликають передати показання лічильників гарячої води
ЖКГ 14:03, 26.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителів столиці закликають до 31 серпня встигнути передати показання лічильників гарячої води за поточний місяць.
Про це повідомляє «Київтеплоенерго».
Дані можна внести будь-яким зручним способом:
- передача показань через особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;
- за допомогою особистого кабінету на сайті Центру комунального сервісу:
- за номерами Центру комунального сервісу: (044) 247-40-40 або 0-800-404-407 (окрема безкоштовна гаряча лінія для передачі показань);
- у мобільному додатку «Комуналка». Завантажити його на телефон можна в App Store або Google Play.
Зазначимо, власники бойлерів, які не користуються централізованим гарячим водопостачанням, також щомісяця мають передавати показання лічильників, Навіть якщо вони не змінилися.
Нагадаємо, показання приладів обліку приймаються з 5-го числа і до останнього дня місяця включно.