У Шевченківському та Оболонському районах знайшли боєприпаси

Небезпека 11:01, 3.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про небезпечні знахідки повідомили небайдужі кияни.

У вівторок, 1 серпня, столичним правоохоронцям надійшло одразу два виклики, щодо виявлення боєприпасів. Перший — знаходився у Шевченківському районі, у парку Нивки. Саме там уважний мешканець помітив у озері підозрілий предмет схожий на гранату. Він негайно викликав копів, і ті підтвердили небезпечну знахідку.

Другий боєприпас виявили в Оболонському районі. Охоронці порядку одразу ж забезпечили охорону місць події та викликали вибухотехніків.

Нині вони вкотре нагадують, що у разі виявлення невідомих речей й предметів, у жодному разі не торкайтеся їх — вони можуть бути вибухонебезпечними.

Крім того, людям радять:

  • повідомити про знахідку на лінію 112;
  • до приїзду поліції не допускати інших осіб до місця виявлення підозрілих предметів;
  • негайно припинити будь-які роботи в районі виявлення вибухонебезпечних предметів.
Нагору