В КМДА повідомили, що вартість проїзду у громадському транспорті Києва має становити 30 грн
Поділитися в
Копіювати посилання
Вартість проїзду у громадському транспорті Києва має становити 30 грн, щоб це давало розвиток, проте київський транспорт має стільки проблем і викликів, що «уже простіше зробити його безплатним».
Про це повідомляє директор Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.
Директор уточнив, що це може статися незабаром, оскільки серед користувачів громадського транспорту близько 50% – пільговики. Він зазначає, що в такому разі потрібно буде створити заходи компенсації прибутку.
«Якщо ми сьогодні різко робимо увесь громадський транспорт безплатним, то близько тисячі маршруток мають зійти з вулиць, натомість їх треба заповнити комунальним транспортом», – сказав Кандибор і додав, що в умовах війни не буде повної ліквідації приватних перевізників.