Кияни вимагають реконструювати у місті систему дощової каналізації: з’явилася петиція

Думка, ЖКГ 08:13, 17.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Кияни вимагають провести реконструкцію системи дощової каналізації у столиці.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міської ради.

Вже багато років після тривалих опадів у Києві спостерігається підтоплення вулиць.

“При постійній забудові міста збільшуються площі асфальтового покриття, бетонування, а площі відкритого грунту постійно зменшуються, що значно знижує здатність поглинати воду поверхнею землі. В той самий час пропускна здатність мереж дощової каналізації є недостатньою для відведення дощової води, і ця проблема тільки збільшується”, – зазначив автор ініціативи Тимофій Міщенко.

На його переконання, столичній владі треба провести аналіз стану усіх мереж дощової каналізації та негайно запустити процес її реконструкції.

Петицію вже підтримали більше тисячі жителів міста.

Нагору