Зі столичних вулиць прибрали майже півтори тисячі вивісок

Благоустрій 16:00, 20.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Спекотний серпень виявився спекотним для столичних комунальників і за кількістю демонтажів рекламних засобів, що були оформлені не за правилами та псували зовнішній вигляд вулиць.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Київреклама”.

За даними КП, за половину серпня у Києві демонтували 1491 незаконну конструкцію: 789 вивісок і рекламних засобів прибрали власники на вимогу Управління з питань реклами, 702 конструкції – демонтажні бригади КП.

Зокрема, рекламу впорядковували на вулицях:

  • Каховській і Раїси Окіпної (Дніпровський район),
  • проспекті Червоної Калини і вулиці Оноре де Бальзака (Деснянський район),
  • вулицях Михайла Максимовича та Лятошинського (Голосіївський район),
  • а також за іншими адресами Києва.

У “Київрекламі” зазначили, що проводять демонтажі незаконних конструкцій цілодобово щодня. Також фахівці Управління з питань реклами щодня перевіряють десятки звернень на розміщення вивіски або рекламного засобу від відповідальних підприємців.

         
Нагору