Зі скверу Дарницького району вкрали кущі винограду

 Поділитися

Поділитися в

В ніч з 9 на 10 листопада невідомі особи скоїли крадіжку кущів винограду Вічі у сквері, що на вулиці Олександра Кошиця. Про це повідомляє КО «Київзеленбуд».

Рослини викопали з корінням, залишили тільки виноградні лози.

КП УЗН Дарницького району міста Києва вже звернулося до правоохоронних органів з проханням встановити та притягнути до відповідальності осіб, винних у скоєнні крадіжки.

Виноград Вічі мав покривати стіни будівлі. Фото: КО «Київзеленбуд»

КО «Київзеленбуд» нагадує, що кожне неправомірне видалення зелених насаджень столиці карається законом. І закликає киян та гостей столиці бути свідомими.

Виноград сорту «Вічі» спеціально обрано для вертикального озеленення міста, у рамках ініціативи #МістоЖивихСтін, започаткованої Департаментом захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА. Вічі є чудовим рішенням для покриття великих площ огороджень, бетонних блоків, парканів і стін.

Нагору