Жителі столиці вимагають встановити у місті більше смітників
Поділитися в
Копіювати посилання
Містяни звернулися до столичної влади з проханням збільшити у Києві кількість урн для сміття.
У зверненні жителі столиці вимагають покращити інфраструктуру збору сміття у столиці.
«Ми помічаємо, що у нас є серйозна нестача вуличних урн для сміття, і це стає важливою проблемою. Наостанок років Київ став більш населеним і динамічним містом. Цей ріст населення створює збільшену потребу у сміттєзбиральних засобах. Велика частина міста відчуває нестачу вуличних урн для сміття, і це призводить до забруднення вулиць та парків», – зазначив автор ініціативи Ілля Митник.
На його переконання, збільшення кількості смітників допоможе вирішити проблему та забезпечить чистоту у нашому місті.
Тож, Київську міську раду закликали розглянути можливість постачання та встановлення додаткових вуличних урн для сміття в районах, де це найбільше необхідно.