Жителі столиці вимагають встановити у місті більше смітників

Благоустрій 15:15, 6.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

Містяни звернулися до столичної влади з проханням збільшити у Києві кількість урн для сміття.

Петиція, розміщена на сайті Київської міської ради, вже набрала майже 4000 голосів.

У зверненні жителі столиці вимагають покращити інфраструктуру збору сміття у столиці.

«Ми помічаємо, що у нас є серйозна нестача вуличних урн для сміття, і це стає важливою проблемою. Наостанок років Київ став більш населеним і динамічним містом. Цей ріст населення створює збільшену потребу у сміттєзбиральних засобах. Велика частина міста відчуває нестачу вуличних урн для сміття, і це призводить до забруднення вулиць та парків», – зазначив автор ініціативи Ілля Митник.

На його переконання, збільшення кількості смітників допоможе вирішити проблему та забезпечить чистоту у нашому місті.

Тож, Київську міську раду закликали розглянути можливість постачання та встановлення додаткових вуличних урн для сміття в районах, де це найбільше необхідно.

Нагору