Жителі столиці просять маршрутчиків працювати до останнього рейса метро
Транспорт 11:07, 14.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці просять зобов’язати громадський транспорт та маршрутки працювати до останнього рейса метро.
Відповідна петиція з’явилася на сайті Київради.
Автором ініціативи виступив Володимир Безуглий, за кілька днів її підтримали сотні жителів міста.
Зауважимо, у Києві за годину-півтори до початку комендантського часу містянам досить важко дістатися додому громадським транспортом. Служби таксі піднімають тарифи у кілька разів, та автівки у багатьох випадках просто не приїжджають на виклик.