Жовтень виявився одним з найтепліших у столиці за всю історію спостережень
Природа 18:02, 2.11.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Цьогорічний жовтень став сьомим найтеплішим у Києві з 1881 року.
Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
Як зазначають метеорологи, протягом місяця у столиці зафіксували два рекорди максимальної температури повітря.
Середньомісячна температура дорівнювала +11,4°С, що на 2,8°С вище за кліматичну норму.
Найхолодніше у столиці було 11 жовтня, у цей день мінімальна температура під ранок знизилась до +0,9°С, а найтепліше – 14 жовтня, коли максимальна температура після полудня досягла +22,5°С.
Опадів на проспекті Науки випало 66 мм, що становить 143% кліматичної норми.