Жінка скинула собаку з залізничного мосту + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталась у Яготині, та у жорстокому поводженні з твариною підозрюють 65-річну місцеву жительку.
Небайдужі свідки та волонтери підібрали пса та відвезли до ветеринарної лікарні для надання допомоги.
Слідчі Яготинського відділення поліції Київщини розпочали досудове розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами (ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України). Слідство триває.
