Захисні екрани на платформах станцій метро просять встановити кияни
Поділитися в
Копіювати посилання
Останнім часом у Києві стрімко збільшилось випадків потрапляння пасажирів під потяги, що призводить до травм і смертей. Тому кияни зареєстрували відповідну петицію.
Автори зазначають, що через війну частина громадян перебуває у важкому психологічному стані й іноді це призводить до суїцидальних намірів. Крім того, демобілізовані військові, які повертаються до мирного життя, часто стикаються з фізичними обмеженнями, зокрема з ампутаціями кінцівок. Вони використовують милиці або інші допоміжні засоби, і можуть втрачати рівновагу на перонах, що збільшує ризик потрапляння під потяги.