Забруднення екосистеми та понівечені дерева: скільки збитків завдали Києва ворожі обстріли, – ФОТО

Екологія 10:03, 12.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці «Київзеленбуд» КП УЗН Шевченківського району разом із інспекторами Державної екологічної інспекції Столичного округу зафіксували руйнування у парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення – парку імені Т. Г. Шевченка, завдані у результаті масованого ракетного обстрілу Києва та підрахували суму збитків.
Про це розповіли у «Київзеленбуді».

Ще більше новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте, щоб не пропустити важливі та актуальні новини Києва, області та України.

Зазначається, що внаслідок ракетних обстрілів 10 жовтня тут було знищено 6 каштанів та береза, 106,4 кв. м. газону та пошкоджено ще 5 каштанів.
Загалом збитки складають 2 млн. 250 тисяч грн.

Спеціалісти також взяли проби ґрунту, щоб визначити рівень забруднення після ураження.

Що таке «демілітаризація» на думку наших ворогів? Це понівечений центральний парк у Києві, який належить до природно-заповідного фонду. І саме в парку, виявляється, був стратегічний об’єкт (чи то військовий) – дитячий майданчик, який росіяни теж намагалися «денацифікувати», – обурюються комунальники.

Нагадаємо, ми писали про те, що 10 жовтня прогриміли чотири вибухи у Києві. Сталося все близько 08:25 ранку.
Крім того, розповідали, що 10 жовтня у Києві внаслідок влучань російських ракет пошкоджено будівлю університету Шевченка, філармонії, музеї Ханенків та Шевченка.
Джерело: 44.ua

Нагору