Заблукала у місті: у столиці повернули додому загублену дівчинку

Діти, Поліція 08:52, 24.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Подільському районі Києва правоохоронці відшукали та повернули додому дівчинку, яка загубилася у місті.

Про це повідомляє столична патрульна поліція.

По поліцейських звернулася стурбована жінка та розповіла, що її донька не повернулася додому з додаткових занять. Охоронці порядку дізналися, як виглядає дитина, та розпочали пошуки.

Патрульні оперативно обстежили прилеглу територію та знайшли згубу. Дівчинка пояснила, що заблукала та не змогла повернутися додому.

Поліцейські передали дитину матері та провели з нею профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Нагору