За час війни у Києві зруйновано близько 800 будівель, – Кличко

Важливо, Війна 11:09, 27.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київський міський голова Віталій Кличко розповів, скільки будинків у столиці було пошкоджено внаслідок російських обстрілів. Він також повідомив про ремонт цих будівель

Про це Віталій Кличко розповів під час Безпекового Форуму, передає RegioNews.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення у Києві було зруйновано близько 800 будівель, з них 417 — житлові будинки.

За словами Кличка, 14 будинків, які були пошкоджені внаслідок ракетних або дронових атак РФ, вже повністю відремонтували. Наразі ремонтні роботи тривають на трьох будівлях.

“Усім іншим ми допомагаємо, замінюємо вікна, але ті будинки, там де є це, відповідальність також і міста”, — наголосив Кличко.

Наразі влада Києва робить все можливе, щоб люди максимально швидко повернулися в свої оселі. Кличко розповів, що на ремонт пошкоджених будинків було виділено 600 млн грн, ще 200 млн грн надала держава.

“Ті будинки, які відновлюються, вони відновлюються вже відносно стандартам енергозбереження, тобто вони утеплені. Зроблено повністю вакуумні вікна, тобто ці будинки вже зовсім інші, ніж були відносно всіх стандартів”, — додав Кличко.

Нагору