З Києва до Львова курсуватиме ще один додатковий поїзд

Транспорт 12:01, 16.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

На 23 березня призначили додатковий потяг Інтерсіті+ №777/778 Київ – Львів.

Він буде відправлятись зі столиці о 6:50 та прибуватиме до Львова о 13:07.

У зворотному напрямку, зі Львова, поїзд відправлятиметься в той же день о 13:45 та прибуватиме до Києва о 20:04.

Нагору