З 1 січня квитки в поїздах Київської кільцевої електрички не продаватимуть
Поділитися в
Копіювати посилання
Таким чином планується перейти до звичної для міста моделі — як у метро, трамваї чи автобусі: спочатку квиток, валідація на платформі, а потім поїздка.
На станціях відправлення посилять контроль при вході, а розʼїзні касири виконуватимуть функцію перевіряючих — також за аналогією з громадським транспортом столиці.
Де можна і потрібно купувати квиток:
🔹у застосунку Укрзалізниці – https://app.uz.gov.ua/start
🔹у застосунку Київ Цифровий – https://kyiv.digital/start
🔹у терміналах самообслуговування УЗ та Київ Цифровий
🔹через валідатори
🔹готівкою в касах.
Що це дає:
🔹підвищення дохідності без зміни вартості поїздки,
🔹зменшення кількості готівки
🔹 і як наслідок – більш повна аналітика щодо трафіку.