Є інтернет та зв’язок: у Києві відкрили автоковоркінг, – ФОТО

Суспільство 13:34, 27.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві відкрили автоковоркінг, де є безперебійний зв‘язок та Інтернет і ви зможете працювати прямо з салону власного авто.
Про це повідомляє Укрінформ.

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте.

Під час блекаутів паркуйтеся біля нашого маркету на Березневій, 12-А, щоб працювати та спілкуватися онлайн без жодних обмежень. Адже у нас тут є безперебійний зв’язок, а ще потужний інтернет від «старлінків», — тепер пропонують киянам у «Сільпо».

До слова, тим, хто зголодніє, кур’єри «Сільпо» доставлять продукти з магазину прямо в салон авто. А у самому магазині можна зарядити гаджети та погрітися. Можна зробити й закупи — магазини працюють на генераторах.

Кияни можуть приходити у коворкінг зони «Сільпо» навіть під час вимкнень електропостачання. Всі 172 магазини по всій «Україні» обладнали автономним живленням.

Як ми повідомляли раніше мешканці Києва пропонують облаштувати безкоштовні коворкінги на базі пунктів незламності, а саме у школах.
Також журналісти 44.ua зібрали список коворкінгів та хабів у Києві, де є можливість попрацювати, якщо у вашому домі відсутнє електропостачання.
Джерело: 44.ua

Нагору