Відео в мережі опублікував користувач з ніком “Зайцев Іванов”. Зазначимо, що профіль автора посту анонімний, тому правдивість інформації ми не можемо перевірити.

Чоловік стверджує, що так вчитель поводиться не вперше, проте директорка закладу не звільняє його.

Скріншот посту щодо вчителя київської школи

За інформацією користувача, відео зняте у школі №152 з поглибленим вивченням англійської мови у Деснянському районі Києва. На ньому видно, як у коридорі стоїть група учнів, а до них підійшов, ймовірно, вчитель та накричав.

Збіговисько покидьків і негідників! Зараз ви в мене заспіваєте! Я вам зараз мізки виб’ю на стінку, к*зли д*вбані! Я ясно сказав?.. Ви в мене зараз пісню заспіваєте свою! Ви думаєте, що в цій школі ви творитимете, що хочете?,
– так висловився педагог.

Діти принишкли і лише перелякано дивились на вчителя, поки він кричав на них. Що саме його розізлило, з відео незрозуміло. З контексту можна зробити припущення, що учні щось співали, і йому це не сподобалося.

Дивіться відео, як вчитель кричить та погрожує учням:

“Зайцев Іванов” також наголосив, що вчителя звати Бушев Володимир Семенович. За його словами, конфліктні ситуації виникають не лише з ним, а і з його дружиною (яка веде групу ГПД) та дочкою (вчителькою англійської мови).

“Він говорить, нічого не боїться, тому що все “порішає” в адміністрації. На мою думку, це професійне згасання. Людина, яка ненавидить дітей, не може їх навчати!”, – написав користувач.

На сайті школи зазначається, що Володимир Бушев викладає історію та правознавство. Згодом користувач з власних джерел повідомив, що вчителю дали усну догану.