Викрито схему незаконного споживання електроенергії на 168 млн грн
Кримінал 13:23, 29.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Трьом особам повідомлено про підозру.
За даними слідства, підприємство отримувало електроенергію без оплати, а постачальник не закуповував її законно, користуючись небалансами.
Посадовець «Укренерго» умисно не реагував на порушення.
У результаті безпідставно відпущено понад 82 тис. МВт·год, що завдало значних збитків компанії.

Під час обшуків вилучено документи та чорнові записи.