Вихід №8 на станції метро «Святошин» знову відкрито після атаки рф
Транспорт 09:49, 24.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Після обстрілу 23 червня відкрили вихід до Чорнобаївської площі. Через пошкодження ліфт біля станції наразі ремонтують.
Громадський транспорт уже курсує у звичному режимі.
