Ви все ще вірите у міфи?

Споживач 21:30, 26.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

У мережі можна зустріти сотні міфів, пов’язаних із поломками сучасних мобільних пристроїв та їх усуненням. Сьогодні більш детально розглянемо найпопулярніші з них та спробуємо їх викрити.

Рис – найкращий абсорбер, здатний врятувати телефон після контакту з водою?

Напевно, багато користувачів чули про неймовірну властивість харчових зерен. Існує переконання, що смартфон, який упав у воду, потрібно помістити в ємність із сирим рисом. Внаслідок чого, вся рідина має бути поглинена та електронні компоненти не постраждають. Насправді цей крок не тільки не допоможе мобільному обладнанню, а й посприяє посиленню ситуації. Крахмаль і цукор, що містяться в зернах, стануть ідеальним середовищем для розвитку корозії і виникнення великих окислень на материнській платі. У цьому випадку є лише один правильний шлях – це звернення до сервісного центру для професійного усунення наслідків, що виникли внаслідок контакту смартфона з рідиною

Розбитий екран – проблема лише естетичного характеру?

Пошкоджений екранний модуль перешкоджає нормальному сприйняттю інформації під час експлуатації смартфона, тому більшість користувачів прагне якнайшвидше відновити пристрій. І це справді правда, проте, якщо ремонтно-відновлювальні роботи постійно відкладати на невизначений термін, то збільшення стану смартфона – неминучий результат. Найпопулярніші наслідки включають відмову панелі управління (тачскріна), поява смуг та чорних плям на матриці та проблеми з підсвічуванням. Тому не зволікайте з ремонтом і виправляйте проблему. Якщо у вас смартфон Xiaomi, екран хорошої якості можна взяти тут https://www.aks.ua/uk/catalog/displei-ekrany/brand/xiaomi . Завдяки існуючим інструкціям у мережі ви легко здійсните заміну, запобігши безліч потенційних ушкоджень, а також повернувши своєму телефону бездоганний зовнішній вигляд.

Ремонт обладнання – марна трата часу та грошей?

Більшість людей вважають, що купити новий смартфон простіше та дешевше, ніж відремонтувати пошкоджений. Є певні відмови в ремонті обладнання, до яких це твердження справді застосовується, особливо це стосується застарілих моделей телефону. В інших ситуаціях, наприклад, ремонт екрана, що тріснув, несправного сенсорного екрану, пошкоджених портів, усунення проблем зі звуком або зняття блокування, може бути кращим економічно обґрунтованим і вигідним варіантом. Зрештою, це заощадить набагато більше часу та грошей, які ви витратили б у процесі вибору та покупки нового смартфона.

 

Реклама

Нагору