Вулиці Києва від ожеледі чистять 127 одиниць дорожньої техніки, – ВІДЕО

Суспільство 11:15, 7.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві триває обробка доріг, мостів та тротуарів протиожеледними засобами та прибирання снігу. Працюють 127 одиниць техніки та бригади з ручного прибирання «Київавтодору.
Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Скоріше долучайтесь та читайте, щоб завжди бути в курсі всіх новин та нічого не пропустити.
Крім того, двори та прибудинкові території прибирають понад 3,5 тисячі працівників керуючих компаній. Також у зелених зонах прибирають сніг 400 працівників «зеленбудів» та 10 одиниць техніки.
Також водіям слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, – саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.
Травмуються під час ожеледі і пішоходи. Щоб цього не трапилось, треба дотримуватись кількох простих правил:

ходити не поспішаючи, ноги злегка розслабивши трохи зігнувши у колінах, та ступайте на всю підошву;
не тримати руки в кишенях, адже це збільшує можливість не тільки падіння, а й важких травм, особливо переломів та струсів мозку.
радять розмахувати руками в такт ходьби – так краще утримати рівновагу.
при порушенні рівноваги під час ходьби в ожеледицю – радять швидко присісти, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.
перебуваючи на тротуарі, треба теж бути уважним, адже автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати.

Ми також писали про те, що вчора, 6 березня, до обробки доріг, мостів та тротуарів протиожеледними засобами, а також прибирання снігу залучені 184 одиниці техніки та 152 людини із 25 бригад із ручного прибирання.
Джерело: 44.ua

Нагору