Встановити відеокамери в місцях скупчення людей пропонують у столиці — петиція

Дороги 09:08, 16.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Де пропонують встановити камери:
🔹на всіх зупинках громадського транспорту
🔹у підземних переходах.

Зберігати записи пропонують щонайменше 14 днів.

Що це дасть:
🔹 поліпшить безпеку пасажирів;
🔹 попередить вандалізм, крадіжки, хуліганські дії;
🔹дозволить правоохоронним та іншим службам оперативно реагувати на надзвичайні ситуації,
🔹полегшить контроль за станом зупинкової інфраструктури.

Нагору