«Волю вільних не зламати»: біля київської мерії воєнні історики відкрили виставку
Поділитися в
Копіювати посилання
Виставка присвячена містам, які взяли на себе головний удар перших атак ворога і стали нездоланними фортецями для ворога та форпостами незламного духу та сили Української Нації.
Харків, Херсон, Чернігів і Миколаїв, міста Донеччини Волноваха та Маріуполь, Охтирка на Сумщині, передмістя Києва — Гостомель, Буча та Ірпінь — за подвиги, масовий героїзм та стійкість громадян, виявлених у захисті своїх рідних міст, були відзначені відзнаками Президента України «Місто-герой України». Їхня історія боротьби — це жива історія сучасної України, на захист якої стали найсміливіші та найкращі патріоти країни.
