Водіїв у Києві просять за можливості не виїжджати в місто: дороги обробляють рідкими хлоридами
Дороги 12:50, 3.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві сьогодні зранку пішов сніг, тому комунальники заздалегідь обробили дороги протиожеледними матеріалами. Для цього використовується технологія рідких хлоридів, яка вважається найефективнішою в запобіганні ожеледиці.
Столичних водіїв закликали не виїжджати без потреби на дороги і не паркуватися обабіч доріг, щоб не заважати роботі комунальників.