Внаслідок нічного обстрілу росіянами 400 жителів Київщини залишились без світла

Війна, Влада 10:34, 24.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

В одному з населених пунктів Київщини під час нічної атаки ворога уламками ракет, що впали на територію автомийки, була пошкоджена лінія електропередач.

Про падіння уламків збитих цілей у трьох районах області повідомляє Київська ОВА.

 

Енергетики працюють над відновленням постачання світла.

 

«Влучання в об’єкти житлової та критичної інфраструктури відсутні. Постраждалих від ракетної атаки немає”, – йдеться у повідомленні КОВА.

Нагору