Влада Києва витратить понад 35 млн на новий веломаршрут
Поділитися в
Копіювати посилання
Влада Києва планує побудувати новий веломаршрут зі спального району в центр столиці. На це виділять близько 35,8 мільйонів гривень.
Про це йдеться у відповідній програмі.
Таким чином, згідно з Міською цільовою програмою розвитку інфраструктури Києва на 2024-2025 роки, новий веломаршрут сполучатиме Солом’янський район та центр міста. Він нібито дозволить багатьом киянам “пересісти на велосипеди та діставатись на роботу на двоколісному транспорті”.
На відповідні роботи виділять 35, 8 мільйонів гривень.
“На сьогодні велодоріжки здебільшого між собою не пов’язані та мають “клаптиковий” характер, тому виникає потреба системної роботи зі створення єдиної велосипедної мережі”, — йдеться у програмі.