Віталій Кличко: Від сьогоднішнього ранку ще понад 340 будинків підключили до теплопостачання
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі внаслідок атаки ворога на критичну інфраструктуру столиці 24 січня без тепла залишаються 1 330 багатоповерхівок.
Нагадаю, вчора у столиці без теплопостачання опинилися знову майже 6 000 будинків. Більшість із них уже двічі підключали або намагалися підключити до теплопостачання після обстрілів 9 та 20 січня.
Комунальники й енергетики продовжують працювати, щоб подати теплоносій в усі будинки, де немає тепла.
Допомагають київським фахівцям і бригади з декількох інших міст України та бригади «Укрзалізниці».