Відзавтра у Києві відновить роботу вестибюль станції метро “Хрещатик”
Транспорт 13:53, 12.03.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві відзавтра відновить роботу вестибюль станції метро «Хрещатик», який був зачинений від початку війни.
Йдеться про вестибюль, який виходить до вулиці Інститутської. Він працюватиме з 05:37 до 22:33.
Вихід до вулиці Архітектора Городецького лишається для пасажирів зачиненим.