В’їзд вантажівок у Київ обмежать вже наступного тижня
Поділитися в
Копіювати посилання
На засідання Ради оборони Києва було розглянуто питання розвантаженості автомобільних доріг міста.
«Прийнято рішення – з 20-го вересня 2023 року обмежити в’їзд великогабаритного транспорту в столицю в години пік вранці з 7:00 до 10:00, та ввечері з 17:00 до 20:00. Обмеження будуть встановлені на в’їздах до столиці. Контроль за виконанням рішення здійснюватиме поліція Києва», – повідомила пресслужба Київської міської військової адміністрації.
За словами Очільника КМВА, для столиці така практика не нова. Більшість власників великогабаритних транспортних засобів вже знайомі з подібними обмеженнями. Заборона в’їзду в години пік існувала в Києві навіть до початку повномасштабного вторгнення.
Крім того, літні обмеження на в’їзд вантажівок до Києва вводилися раніше, включаючи і періоди спеки.