В Києві вперше в історії евакуювали автобус за порушення правил паркування
Дороги 13:44, 4.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Столична Інспекція з паркування евакуювала автобус із залученням великого евакуатора.
«Ми першими в Україні здійснили тимчасове затримання автобуса (!), який порушував одразу три пункта КУпАП: стоянка на смузі громадського транспорту, велосмузі, а також менше 30 м від зупинки громадського транспорту», – написав у Facebook керівник Інспекції Сергій Дубенко.