Уночі на Київщині успішно відпрацювала ППО
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні уночі, 23 квітня, на Київщині успішно відпрацювала ППО по російських БпЛА.
Про це повідомляє у дописі голова КОВА Руслана Кравченка.
Тривога тривала майже три години.
Сили протиповітряної оборони працювала у декількох районах. Всі ворожі БпЛА знищені.
Влучань в житлову чи критичну інфраструктуру немає. Жертв та постраждалих немає.
Оперативні групи продовжують роботу з фіксації наслідків ворожої атаки.
Голова КОВА Руслан Кравченко написав:
Вкотре закликаю кожного жителя області бути обачними та відповідальними. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. Під час загрози перебувайте в укриттях. В жодному разі не знімайте та не фотографуйте роботу сил ППО та місця падіння збитих об’єктів.