“Укрзалізниця” встановить на Київському вокзалі нові ескалатори

Перспективи 11:43, 18.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

АТ “Укрзалізниця” розпочинає встановлення двох нових ескалаторів Heavy Duty у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу Києва у період спаду навантаження після святкового періоду.

Встановлення нової техніки триватиме з 21 січня до 6 квітня, повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що старий ескалатор за понад 20 років перевіз понад 250 млн пасажирів. Новий ескалатор буде повністю пристосований до навантаження у відповідності з трафіком головного вокзалу та зможе транспортувати до 11 тисяч пасажирів на добу. У старого ескалатора цей показник становить 7,3 тис. пасажирів.

Крім того, новий ескалатор матиме регулятор швидкості, сенсор для зупинки сходового полотна за відсутності пасажирів та пристрої для знезараження поручнів.

“На період встановлення нового ескалатора для пасажирів буде діяти безкоштовна послуга з доставки багажу портерами. Кнопки для їх виклику будуть розташовані біля сходів, що ведуть з вестибюля Центрального вокзалу на конкорс (критий перехід до Південного вокзалу зі спусками до колій) та у зворотному напрямку”, – наголосилив “Укрзалізниці”.

Водночас пасажирам з габаритними валізами, а також групам маломобільного населення рекомендується використовувати вхід зі сторони Південного вокзалу для зручнішого доступу, а також ліфти до платформ у західному підземному переході (зі сторони метрополітену).

Переможець торгів – ТОВ “Міцуї Україна”, який займатиметься встановленням та обслуговуванням ескалатора, – був обраний за допомогою системи Prozorro в липні 2021 року. На новий ескалатор “Укрзлізниця” витратить близько 13 млн грн.

Нагору