Укриття в дитсадках Києва будуть доступні лише для персоналу та дітей, – КМВА
Поділитися в
Копіювати посилання
У нічний час укриттям зможуть користуватися всі громадяни.
Про це повідомила пресслужба КМВА.
“Згідно рішення Ради оборони Києва та відповідно постанові Кабінету Міністрів, від сьогодні вносяться зміни в порядок використання укриттів Фонду захисних споруд міста Києва. Зміни стосуються виключно обʼєктів дошкільної освіти. Відтепер укриття в таких закладах можуть використовуватися лише учасниками освітнього процесу – тобто персоналом та дітьми. Сторонні особи не зможуть користуватися цими укриттями. Ці правила діятимуть виключно під час роботи дошкільних освітніх закладів”, – зазначив глава військової адміністрації Сергій Попко.
Водночас у нічний час такими укриттями можуть користуватися всі громадяни.
“Такі зміни обумовлені, в першу чергу безпековими інтересами, задля захисту дітлахів”, – додали у КМВА.