Укрпошта та Нафтогаз повідомили про збій у системі
Поділитися в
Копіювати посилання
Масштабна кібератака на один із дата-центрів Нафтогазу. Наразі вебсайти та кол-центр не працюють.
“Зафіксовано масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовують наші компанії. Наразі вебсайти та кол-центр не працюють. Про строки відновлення сервісів повідомимо додатково. Дякуємо за розуміння!”, – повідомляє Нафтогаз.
Про збій у роботі системи повідомила і Укрпошта.
“У наших IT-системах відбувся значний технічний збій. Наші спеціалісти активно працюють над усуненням проблеми та відновленням повноцінної роботи, але це може зайняти деякий час. У відділеннях зараз є можливість видавати посилки та приймати платежі. Надання інших послуг відновиться згодом. Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння”, – йдеться у повідомленні.
