Українське керівництво вшанувало пам’ять полеглих у Другій світовій війні

Влада, Дата 15:44, 8.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Участь у церемонії взяли Президент Володимир Зеленський, Перша Леді, керівники парламенту й уряду, а також іноземні дипломати.

Тимур Ткаченко нагадав, що 8 мільйонів українців загинули у боротьбі з нацизмом, і наголосив: сьогодні Україна знову бореться — тепер із рашизмом, що є продовженням радянської ідеології. Він підкреслив важливість пам’яті про героїв усіх часів, які віддали життя за свободу та мир.

Нагору